Kufre
Tak, kufre sme dostali, uz len sa zbalit a ... (minimalne >200 z nas). Kto chce, moze este absolvovat predvianocny kar.
PS: Toto je asi najuzitocnejsi/najlepsi z doterajsich vianocnych darcekov, ale ta symbolika :)
Príspevky (1)
Fatal error: Uncaught Error: Undefined constant "count" in /data/9/9/99950f68-f915-42bc-beb9-87d15ef55aa0/oztelekom.sk/web/subpage/free-zone/free-zone.php:47 Stack trace: #0 /data/9/9/99950f68-f915-42bc-beb9-87d15ef55aa0/oztelekom.sk/web/index.php(187): include() #1 {main} thrown in /data/9/9/99950f68-f915-42bc-beb9-87d15ef55aa0/oztelekom.sk/web/subpage/free-zone/free-zone.php on line 47




Bojím sa, že v niečom bude skrytá krutá pravda tvojho príspevku :(