SpäťÚvod › Rekreácia a voľný čas

Rekreačné možnosti

Doba lacných odborárskych rekreácií s prispením zamestnávateľa je dávno za nami, ponuka je dnes omnoho skromnejšia. Vo vlastníctve odborového zväzu a dvoch základných organizácií však zostali rekreačné objekty, kde naši členovia môžu stráviť pár príjemných chvíľ v prírode, zašportovať, vybehnúť na huby alebo len tak s rodinou, či kamarátmi si oddýchnuť na čerstvom vzduchu.
Ponúkame dve chaty - neďaleko obce Kunerád v Rajeckej doline a pár kilometrov od Skalice v Bielych Karpatoch. Možnosti ubytovania a termíny treba dohodnúť priamo s prevádzkovateľmi osobne, detaily sú uvedené na oboch podstránkach a pre členov sú k dispozícii aj rezervačné formuláre na komunikáciu s majiteľmi.

Hotel Spojár na vstupe do Žiarskej doliny je spoločným vlastníctvom OZ Telekom a (PINE Systems, s.r.o.)*. Pre členov sú s prevádzkovateľom hotela dohodnuté zaujímavé zľavy, OZ poskytuje ďalší príspevok z našich prostriedkov. Viac sa dozviete na podstránke hotela, tam si môžete linknúť aj na web hotela. Na komunikáciu s prevádzkovateľom hotela a na predbežnú rezerváciu ubytovania nájdu členovia na podstránke rezervačný formulár.

(*) Dňa 4.11.2022 došlo k predaju pôvodného 65%-ného podielu Odborového zväzu pôšt a logistiky spoločnosti PINE Systems, s.r.o.
 


Hotel Spojár

Hotel Spojár

GPS: N 49°08,407' - E 019°40,994' Hotel SPOJÁR sa nachádza na vstupe do Žiarskej doliny, cca 10 km od Liptovského Mikuláša. Spoločnými vlastníkmi hotela sú OZ Telekom a (PINE systems,...

viac

Chata Kunerad

Chata Kunerad

GPS: N 49°06,194' - E 018°42,960' Chata Kunerad sa nachádza v chatovej oblasti na kraji lesa neďaleko obce Kunerad, vzdialenej cca 4km od Rajeckých Teplíc. Je spoločným majetkom ZO Žilina a...

viac

ANKETOVÉ OTÁZKY

Počet návštev 4025480
Počet loginov 128943