SpäťÚvodRekreácia a voľný čas › Hotel Spojár

Hotel Spojár

GPS: N 49°08,407' - E 019°40,994'                                 


Hotel SPOJÁR sa nachádza na vstupe do Žiarskej doliny, cca 10 km od Liptovského Mikuláša. Spoločnými vlastníkmi hotela sú OZ Telekom a (PINE systems, s.r.o.)*pozri nižšie.

 

Na prízemí hotela sa nachádza vstupná hala, recepcia, oddychová časť a reštaurácia. Izby na dvoch poschodiach sú prevažne dvojlôžkové so sociálnym zariadením /sprcha, WC, umývadlo/, sú vybavené štandardne. Na každej izbe je televízor, v celom priestore hotela je k dispozícii wi-fi pripojenie zdarma. Južne orientované izby sú s balkónom a výhľadom na Nízke Tatry. V celom hoteli je zdarma k dispozícii wi-fi pripojenie. Celková kapacita hotela je 60 lôžok, zväčša v dvojlôžkových izbách.

Ubytovanie je možné aj v štýlových 5- a 7-lôžkových bungalovoch, vhodné pre rodiny s deťmi, prípadne klientov obľubujúci väčšie súkromie. Skladajú sa z dvoch spální oddelených schodiskom, spoločenskou miestnosťou a sociálnym zariadením. Bungalovy sú situované v lesíku len pár desiatok metrov za hotelom.

Stravovanie je zabezpečené v reštaurácii hotela, jej súčasťou je originálny detský kútik vybavený hračkami, knihami a pastelkami. V letných mesiacoch je reštaurácia rozšírená o letnú terasu s možnosťou posedenia v neďalekom letnom bufete v lesíku.

V prípade záujmu kontaktujte priamo hotel. Viac o možnostiach ubytovania a stravovania a tiež o prostredí, turistických a lyžiarskych možnostiach v okolí sa môžete dozvedieť na web-stránke hotela Spojár.

(*) Dňa 4.11.2022 došlo k predaju pôvodného 65%-ného podielu OZ pôšt a logistiky spoločnosti PINE Systems, s.r.o.
 


 

Špeciálna ponuka pre členov OZ Telekom:

 

 

1) Pri pobyte v dĺžke minimálne 2 nocí bude poskytnutá zľava z ceny ubytovacích služieb, a to:

  • pri pobyte v dĺžke 2 nocí - vo výške 15%
  • pri pobyte v dĺžke 3 a viac nocí - vo výške 20%.

 

2) Pri pobyte v dĺžke minimálne 2 nocí, zorganizovanom pre skupinu aspoň 15 ľudí platí skupinová zľava vo výške 35% z ceny ubytovacích služieb pre každého účastníka. Podmienkou je, aby organizátor akcie bol členom OZ Telekom.


3) OZ Telekom poskytne príspevok na člena a jeho rodinných príslušníkov vo výške ceny za ubytovacie služby, a to na dve noci, maximálne však jedenkrát za dva roky. Na poskytnuté stravovacie služby sa príspevok nevzťahuje.


Nahlásenie a objednávky sa realizujú výhradne cez rezervačný formulár. Prístup k nemu a možnosť objednávok majú len členovia OZ Telekom. Príspevok podľa bodu 3 bude preplatený až po zaslaní potvrdenia o pobyte, ktoré člen OZ dostane po zaplatení v hoteli.

Bližšie podmienky poskytovania zliav pre členov OZ Telekom nájdete tu.

Ak prežijete v krásnom prostredí Západných Tatier víkend, či pár dní, budeme vďační za každú spätnú väzbu a budeme radi, ak sa so svojimi dojmami a pocitmi podelíte v diskusii.

10.12.2022_v.3 - DL

Fotogaléria

ANKETOVÉ OTÁZKY

Počet návštev 3992003
Počet loginov 128856